30 de ani! Flori? Mai bine educație la SF!

Mădălina Dorobanțu Asociația Ferentari

Pe 12 august "îndeplinesc" 30 de ani. Mă despart doar 10 zile de acest uriaș milestone. 1f600.png

Și mă mai despart în jur de 45 de zile de unul și mai impresionant: ziua în care se va naște fetița noastră.

Mă încearcă un amalgam de sentimente și mă gândesc zilnic la mii de lucruri. Pe secundă.

Cum voi tace față nașterii? Oboselii? Voi putea să-i ofer educația de calitate pentru care muncesc? Dar dragostea necondiționată la care visez?

Foarte des mă gândesc la părinții copiilor cu care lucrăm. La sentimentul de vinovăție despre care mulți dintre ei îmi vorbesc. În același timp, încerc să-mi fac curaj și mă gândesc la liniștea pe care mulți dintre copii au găsit-o la activitățile la care participă în cadrul Studiourilor Ferentari, iar asta îmi dă multă speranță și o stare generală de bine.

Ce îmi doresc din tot sufletul meu înghesuit din această perioadă este să putem continua cu activitățile SF. Din acest motiv, am ales să-mi donez pentru Studiourile Ferentari aniversarea cu numărul 30, cea care va aduce cu sine cele mai multe schimbări de până acum.

Dacă ți-ar plăcea să-mi oferi în această zi o eugenie, o înghețată sau o floricică, îndreptă-ți puțin atenția spre asociația noastră și fă acolo o donație cât de mică. Chiar așa. Oricât de mică. Ni s-a demonstrat de nenumărate ori până acum că pic cu pic se face marea.

Dacă vrei să știi mai multe despre ce facem la Studiourile Ferentari, poți afla accesând următoarele linkuri:

Vă mulțumesc pentru sprijin.

Fără voi, am fi nimica, vorba unui cântic :)

La mulți ani!!!! 🤗🤗🤗
15 Aug 2021

12 Aug 2021
Continuati!
11 Aug 2021
Multi ani minunați și felicitări pentru ce reușiți să faceți cu copiii
11 Aug 2021

La mulți ani 😃
La multi ani!!!

Costi

La mulți ani!
10 Aug 2021
La muuulți ani cu toată lista de visuri împlinite!
La multi ani draga Mădălina!🤗
10 Aug 2021

La multi ani! May the force be with You ! Always!
DRAGOSTE

Topped off

06 Aug 2021
La multi ani, fetita cu inima cu fundita!
05 Aug 2021

DAN

La multi ani! Felicitari atat pentru acest proiect, cat si pentru celalalt “proiect”. Multa sanatate si sa iti iasa toate asa cum iti doresti! Esti magica!
05 Aug 2021
04 Aug 2021
La multi ani!

La mulți ani, Mădălina! :*

Ella

You are a 🌈 in someone’s ☁️

03 Aug 2021
La multi ani! sanatate, fericire si succes in proiectele tale!
03 Aug 2021
Iti trimit un buchet de flori inmiresmate cu multa iubire!❤️

La multi ani!

Noi astia care stau pe margine iti multumim pentru implicare >:D<
02 Aug 2021
La muulti ani, mamaie!! Mulți ani lângă cei dragi și lângă SF!
02 Aug 2021
Tare mult îmi place acest proiect, vă urmăresc cu drag şi vă țin pumnii să-creşteți frumos. Ani buni, minunată viitoare mămică - cu riscul de a aplica o etichetă fără a te cunoaşte sunt sigură că fiica ta va fi un izvor de energie şi inspirație atât pentru timpul dedicat familiei cât şi pentru proiectele SF. 💙
02 Aug 2021
Multumesc pentru toata implicarea sociala de care dai dovada! Sunt convinsa ca vei fi o mamica adorabila!

Mădălina Dorobanțu : Asociația Ferentari
30 de ani! Flori? Mai bine educație la SF!